REKTOR

Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie

ogłasza konkurs na samodzielne stanowisko pracy:
specjalisty w Dziekanacie Wydziału Rehabilitacji Ruchowej

w pełnym wymiarze czasu pracy

  1. Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające następujące wymagania:
  2. wykształcenie średnie lub wyższe,
  3. znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie, na poziomie A2/B1,
  4. minimum 10-letnie doświadczenie w pracy zawodowej,
  5. umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  6. znajomość pakietu MS Office,
  7. podstawowa znajomość Uczelnianego Systemu Obsługi Studenta (USOS),
  8. bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność określania priorytetów,
  9. dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  10. wysoka kultura osobista,
  11. komunikatywność oraz pozytywne nastawienie na współpracę.

  1. Zakres obowiązków specjalisty w Dziekanacie WRR obejmuje w  szczególności:
  2. Rejestracja studentów w systemie USOS.
  3. Wydawanie legitymacji studentom.
  4. Prowadzenie dokumentacji związanej z zaliczaniem kolejnych semestrów i lat studiów m.in.:
  • przygotowanie list studenckich w systemie USOS,
  • sprawdzanie kompletności zaliczeń i egzaminów w systemie USOS oraz w protokołach egzaminacyjnych
  1. Uaktualnianie informacji o bieżących zmianach w listach studentów (urlopy, powtarzania, skreślenia, przeniesienia itp.) w systemie USOS.
  2. Wprowadzanie i uaktualnianie danych studenta do systemu POLON
  3. Przeprowadzanie wyborów „przedmiotów do wyboru” i promotorów prac dyplomowych wśród studentów.
  4. Organizacja sesji egzaminacyjnych powierzonej grupie studentów:
  • przygotowanie w systemie USOS protokołów egzaminacyjnych,
  • wydruk kart okresowych osiągnięć studenta po zakończeniu sesji,
  • organizacja egzaminów i zaliczeń komisyjnych.
  1. Przygotowanie teczki osobowej studenta do egzaminu dyplomowego.
  2. Przygotowanie i wydruk odpisów dyplomów licencjackich i magisterskich oraz suplementów (również w języku angielskim).
  3. Wydawanie zaświadczeń studentom w zależności od potrzeb studenta.
  4. Prowadzenie korespondencji w zakresie swoich kompetencji.
  5. Przyjmowanie interesantów.
  6. Przygotowywanie sprawozdań zawierających dane o liczbie studentów, absolwentów, magistrantów, wyników nauczania, cudzoziemców itp. dla potrzeb uczelnianych i pozauczelnianych.
  7. Prowadzenie archiwum Dziekanatu Wydziału Rehabilitacji Ruchowej.
  8. Prowadzenie ewidencji wydanych druków dyplomów magisterskich i legitymacji studenckich.
  9. Przygotowanie i wydawanie wypisów z indeksu oraz wszelkich dokumentów niezbędnych do obiegu za granicą dla absolwentów kierunku Fizjoterapia, Terapia Zajęciowa oraz Kosmetologia.
  10. Wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośrednich przełożonych.
  11. Przestrzeganie regulacji zawartych w wewnętrznych aktach normatywnych (Zarządzenie, Uchwały itp.).
  12. Przestrzeganie regulacji oraz obowiązków/ odpowiedzialności zawartych w dokumentacji systemu zarządzania (Księga SZJ, procedury, instrukcje i inne udokumentowane informacje)

  • Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o złożenie następujących dokumentów:
  1. CV i list motywacyjny z podpisaną klauzulą informacyjną rekrutacja do pracy,
  2. kopia dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie zawodowe,
  3. pisemne oświadczenie o przystąpieniu do konkursu – do pobrania ze strony internetowej uczelni;
  4. oświadczenie kandydata, że wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku 1 – do pobrania ze strony internetowej uczelni;
  5. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie – do pobrania ze strony internetowej uczelni;

Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami, prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata oraz prawo do pozostawienia konkursu bez rozstrzygnięcia.

Prosimy o umieszczenie w liście motywacyjnym następującego sformułowania:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji do pracy zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), publ. Dz. Urz. UE L Nr 119, s. 1. Zgoda ma charakter dobrowolny. Niewyrażenie zgody wiąże się z brakiem możliwości udziału w procesie rekrutacyjnym. Zgoda może być cofnięta w każdym momencie, jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 31 lipca 2024 roku (decyduje data wpływu do AWF) w  Dziale Spraw Pracowniczych, Sekcja Kadr

(Budynek Główny, pok. 207; tel. 12 683 12 47)

lub przesłać na adres: Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

Dział Spraw Pracowniczych, al. Jana Pawła II 78; 31-571 Kraków

REKTOR

(-) Prof. dr hab. Andrzej KLIMEK

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dla kandydata do pracy

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych
i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej „RODO”) Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie informuje, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie, al. Jana Pawła II 78, 31- 571 Kraków, reprezentowana przez Rektora.
  3. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane w celu:
    1. przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko administracyjne określone w ogłoszeniu z dnia 22 lipca 2024 r. w ramach wykonania obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO w związku z ustawą – Kodeks pracy;
    2. przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko określone w ogłoszeniu z dnia 22 lipca 2024 r. na podstawie wyrażonej zgody na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgodą jest Pani /Pana wyraźne działanie w postaci przesłania Administratorowi CV i innych wymaganych dokumentów. Zgoda na przetwarzania danych osobowych dotyczy danych, które dobrowolnie Pan/Pani przekazuje w ramach złożonego CV, a które nie wynikają z ustawy – Kodeks pracy.
  4. Obowiązek podania przez Pana/Panią danych osobowych wynika z przepisów prawa (dotyczy danych osobowych przetwarzanych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Poddanie danych osobowych przetwarzanych na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO) jest dobrowolne.
  5. Jeśli Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Akademię Wychowania Fizycznego
    w Krakowie w ramach usługi Office 365, mogą być one przekazywane do państw trzecich (USA) na podstawie zawartej umowy powierzenia wraz z klauzulami oraz gwarancją wdrożenia przez Microsoft dokumentu zwanego „Tarczą Prywatności”.
  6. Pani/Pana dane będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji. W przypadku nie zawarcia z Panią/Panem umowy po zakończeniu procesu rekrutacji zostaną usunięte.
  7. Posiada Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – na warunkach i zasadach określonych w RODO.
  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą przedmiotem automatycznego podejmowania decyzji ani profilowania.
  10. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w razie uznania, że przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.